Kurumsal Filo Kiralama

RentLine Car Rental, şahıs ve firmalara aylık ve yıllık bazda filo kiralama hizmeti vermektedir.   Seçilen araca ve kiralama dönemine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Uzun süreli kiralamalarda günlük 50 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla filo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz.

Şöförlü Araç Kiralama

RentLine Car Rental, dünyanın farklı noktalarından Ankaraya ulaşan ya da Ankara’nın herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.


Sistem nasıl işlemektedir?

Şöförlü araç hizmeti isteyen kişi öncelikle rezervasyon yaptırıp, hizmet almak istediği yolcu sayısını tarafımıza bildirir. Bu bilgileri aldıktan sonra RentLine Car Rental, hizmet sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra RentLine Car Rental, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir.

Şöförlü araç kiralama ücretleri

Şöförlü araç kiralama fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. İsteğe göre VIP araçlar tahsis edilebilir. Ankara şöförlü araç kiralama ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankara Havalimanı Transferi

RentLine Car Rental, dünyanın farklı noktalarından Ankaraya ulaşan ya da Ankaranın herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model Araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Ankara Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Sistem nasıl işliyor?

Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra RentLine Car Rental, transfer sırasında hiç bir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Rentline car, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisini bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.

Ankara havalimanı transfer ücreti

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Ankara havalimanı transfer ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.